هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شویی و مواد نانو

نظافت و تمیزکاری تنها گرد گیری و جارو کردن نیست. همه لوازم منزل نیاز به تمیزکاری و نظافت دارند. مبلمان منازل، تشک خوشخواب، فرش و موکت از وسایلی هستند که در معرض استفاده مداوم قرار دارند و بیش از سایر لوازم کثیف می شوند. پاک کردن لکه ها و آلودگی های این وسایل کار ساده ای نیست و نیاز به شستشوی ویژه دارند. خدمات شستشوی مبل و خوشخواب ، خدمات فرش و قالیشویی و شوستشوی موکت در محل از سرویس های پر طرفدار در شرکت خدماتی نظافتی هستند.شستشوی مبلمان منازل و قالی های نفیس با استفاده از شوینده های خانگی منجر به آسیب جدی به این لوازم شده و ضرر مالی زیادی به همراه دارد. قبل از هر اقدامی نیاز است هزینه شستشوی مبل و فرش را از شرکتهای مورد اعتماد استعلام کنید و قبل از شلوغی های عید به فکر نظافت و شستشوی مبلمان و فرش های خانه خود باشید .خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شور شیوه ای رایج است که با هزینه های متفاوت انجام می شود. هزینه شستشوی مبل بسیار کمتر از قیمت خرید و تعویض مبلمان است
معمولا مبلمان منازل همیشه در معرض آلودگی های مختلفی قرار دارن، از لکه های روغن گرفته تا قهوه و چای. در ویدئوی زیر چند روش ساده و کاربردی رو برای شستشوی مبلمان آموزش میدیم. برای انجام خدمات حرفه ای شستشوی مبلمان و یا دریافت هزینه شستشوی مبل ، همین امروز اپلیکیشن هوم سرویز رو نصب کنید و درخواست خدمات رو ثبت کرده تا متخصصین ما در اسرع وقت به منزل شما بیان.
انواع مبلمان، کاناپه ها، کوسن ها، سطح نشیمن گاه و یا پشتی صندلی های ناهارخوری و غیره به مرور زمان آلودگی های محیط و گرد و غبار را جذب کرده و دچار کثیفی می شوند. خدمات شستشوی مبل از سرویس هایی است که در همه فصول سال درخواست می شود ولی در آخر فصل تابستان و آخر سال، بیشترین تقاضا برای خدمات شستشوی مبل ثبت می شود.در منازل پر جمعیت و با فرزندان کوچک استفاده از خدمات شستشوی مبل دوره ای توصیه شده است. شستشوی مبلمان ادارات اغلب به صورت پکیج ماهانه ارائه می شود. خدمات شستشوی مبل با دستگاه مبل شور بسیار سریع تر و ساده تر از شستشوی مبل به صورت دستی است. اگر به بهداشت و نظافت منزل اهمیت می دهید باید هزینه شستشوی مبل را نیز در نظر بگیرید.
برای پاک کردن لکه نوشابه از روی مبل ابتدا جای لکه نوشابه را با آب و کف خیس میکنیم و سپس به اندازه یک قاشق چای خوری نمک روی لکه نوشابه می ریزیم و بعد از 15 دقیقه با دستمال آب و کف جای لکه نوشابه را تمیز می کنیم استانداردهای خدمات شستشوی مبلرضایت مشتری اولین اصل مهم در خدمات شستشوی مبل و قالیشویی است. بنابر این هزینه شستشوی مبل در قبال انجام کار با کیفیت و رضایت مشتری دریافت می شود. استانداردهای شستشوی مبل به این ترتیب لحاظ می شود:ارائه خدمات شستشوی مبل با رعایت نظافت محل و عدم ریزش مواد شوینده و آب روی زمین. با توجه به اینکه در اغلب موراد خدمات شستشوی مبل در داخل منزل انجام می شود،
بهتر است اقدامات لازم برای جلوگیری از ریزش آب صورت گیرد. استفاده از پارچه آب گیر و ضد آب در زیر مبل ها، با توجه به محیط انجام می شود. شستشوی مبلمان با مواد شوینده استاندارد و درجه یک طبق توافق با مشتری. هزینه شستشوی مبل برای شوینده های اعلا و شامپو نانو کمی بیشتر از شوینده های معمولی می باشد. به طور کلی تغییر در مارک شوینده با توجه به درخواست مشتری امکان پذیر است ولی همواره می بایست از شوینده های استاندارد استفاده شود. وظیفه جا به جایی مبلمان در منزل به هنگام شستشو بر عهده سرویسکار است لذا خدمات شستشوی مبل شامل جا به جایی مبل نیز می شود. هزینه شستشوی مبل در این مورد بیشتر نخواهد شد. در صورتی که برای شستشوی مبل، ضرورت حمل به کارگاه وجود داشته باشد، برهزینه شستشوی مبل مبلغ حمل بار نیز افزوده خواهد شد. سرعت عمل در شستشوی مبلمان منازل ، شستن تشک خوشخواب، شستشوی موکت در محل و خدمات قالیشویی موجب رضایت مشتری است. لذا حداکثر زمان برای خدمات شستشوی مبل ۷ نفره ۲ ساعت در نظر گرفته شده و هزینه شستشوی مبل طبق همین زمان بندی اعلام می شود. به طور معمول خشک شدن مبل ها نیز به فاصله کوتاه چند ساعته انجام می شود.بهترین مبل شویی در تهرانتجربه در شستشوی انواع مبلمان خانه نقش اصلی را دارد. استفاده از دستگاه مبل شور و دستگاه خشکشویی نیاز به مهارت سرویسکار دارد. چنانچه سرویسکار تجربه کار با دستگاه مبل شور و دستگاه وکیوم را نداشته باشد، موجب اسیب جدی به فریم و بافت پارچه مبل می شود.همیاران واش تک که برای بهترین مبل شویی در تهران خدمت رسانی می کنند همگی از پرسنل آموزش دیده و با تجربه هستند که آشنایی با شستن انواع مبلمان خانه را دارند. روش شستشوی مبل پارچه ای، مبل چوبی، کاناپه های چرمی و مبل های راحتی مهم ترین اصل در تمیزکاری است که سرویسکار با تجربه به خوبی با آن آشنایی دارد.
منبع
آموزش شستشوی مبلنحوه شستشوی مبلمان منزل تاثیر زیادی در حفظ کیفیت و شکل ظاهری آن دارد. کثیف شدن مبل ها غیر قابل پیشگیری است ولی به سادگی می توان مبلمان را شستشو داد. در این مطلب آموزش شستشوی مبل برای از بین بردن آلودگی های روی آن و حفظ ظاهر زیبای مبل، آورده شده است: اولین گام در آموزش شستشوی مبلقبل از اقدام به شستشوی مبل و استفاده از مواد شوینده ابتدا باید سطح مبلمان به خوبی تمیز شود. برای شروع بهتر است سطح مبلمان را با جارو برقی کاملا تمیز کنید تا ذرات جامد و خرده های مواد غذایی یا مو از سطح مبلمان زدوده شود.استفاده از سری مخصوص جهت جارو کردن شکاف های مبل ضروری است. ذرات ریزی که به داخل شکاف ها و قسمت های کناری مبلمان نفوذ کرده اند به سادگی با مکش جارو برقی تمیز می شوند. برای این کار بایستی تمام بالشتک ها و نشیمن گاه های جدا شدنی را برداشته و همه قسمت ها را جارو کنید. آموزش شستشوی مبل و لکه گیریبا استفاده از یک برس با موی زبر می توانید بسیاری از لکه های گرد و غبار قدیمی را از سطح مبلمان پاک کنید. دقت کنید تا به هنگام ساییدن لکه ها، سطح پارچه مبل آسیب نبیند. هزینه شستشوی مبل چندان زیاد نیست لذا در صورتی که مبلمان دارای لکه های سخت و قدیمی است، حتما از خدمات شستشوی مبل در منزل استفاده کنید. همیاران واش تک آماده سرویس دهی در همه محلات تهران هستند. مناسب ترین هزینه شستشوی مبل را با ما تجربه کنید. آموزش شستشوی مبل و پرزگیریپرزگیری به معنای حذف پرزهای اضافی، جمع آوری موی حیوانات و غیره است. پرز و موی حیوانات خانگی به سادگی با جارو برقی از بین نمی رود برای این کار می توانید از غلتک های مخصوص پرزگیری استفاده کنید. بهتر است یک به یک همه مبلمان را به صورت مجزا پرزگیری کرده و کار شستشوی مبل را شروع کنید. انتخاب شوینده مناسببا توجه به جنس مبلمان می توانید شستشوی مناسب را تهیه کنید. شوینده های همه منظوره برای نظافت مبلمان راحتی منزل استفاده می شود ولی برای شستشوی مبلمان نفیس می بایست دقت بیشتری داشته باشید.اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید از خدمات شستشوی مبل بهترین مبل شویی در تهران استفاده کنید. روش شستشوی مبل پارچه ای و مبلمان چرمی متفاوت است و با شوینده های مخصوص انجام می شود. جنس پارچه مبل معیار خوبی برای انتخاب شوینده و شامپو نانو است. آموزش شستشوی مبل با آب یا بخار آبهمه مبل های مرغوب دارای برچسب مشخصات هستند. در قسمت پشت مبل ها به دنبال برچسب جنس پارچه باشید. روی این برچسب دستورالعمل شستشوی مبل ها با شوینده مناسب نوشته شده است. برخی پارچه ها قابلیت شستشو با آب را دارند و با بخار آب قابل شستشو هستند. این در حالی است که بسیاری از انواع مبلمان خانه را نمی توان با آب شستشو داد. در این مورد استفاده از دستگاه خشکشویی و دستگاه مبل شور پیشنهاد می شود.خدمات شستشوی مبل بهترین مبل شویی در تهران شامل شستشوی مبل با دستگاه مبل شور و دستگاههای خشکشویی می باشد. هزینه شستشوی مبل بسیار کمتر از هزینه خرید مبلمان جدید است. با توجه به اوضاع اقتصادی و قیمت های سرسام آور مبلمان منزل، استفاده از خدمات شستشوی مبل و پرداخت هزینه شستشوی مبل تصمیم هوشمندانه تری است.

هزینه خشکشویی مبل در منزل

نیم ست 5 نفره : 300 هزارتومان

یک ست 7 نفره : 420 هزارتومان

هر صندلی ناهارخوری : 25 هزارتومان

هر تشک دوبل مبل: 10 هزارتومان

کوسن مبل: 5 هزارتومان

تشک خوشخواب یک نفره : 125 هزارتومان

تشک خوشخواب دونفره : 250 هزارتومان

رزرو اینترنتی مبل شویی

شما میتوانید تاریخ موردنظر خود را مشخص کنید تا در صورت امکان کادر واش تک در همان روز به منزل یا محل کار شما اعزام شوند.

مشاوره تلفنی
رایگان
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

44464431

لطفا اطلاعات موردنیاز را در فرم زیر وارد کنید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]